KONVANSİYONEL SİSTEMLER

ADRESLENEBİLİR SİSTEMLER

GAZ ALGILAMA

ADRESLENEBİLİR SİSTEMLER - GLOBAL

Adresli Yangın Alarm Kontrol Paneli - JNR-V4 SERİSİ

JNR-V4 1 ve 2 Çevrimli adreslenebilir tipte imal edilmiş Yangın Algılama Panelidir. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 1 Çevrime toplam 125 adresli cihaz bağlanabilir.

Adresli Yangın Alarm Kontrol Paneli - J-NET-SC SERİSİ

J-NET-SC 1,2,3 ve 4 Çevrimli adreslenebilir tipte imal edilmiş Yangın Algılama Panelidir. Yangın anında, yangının hangi bölgeden geldiğini noktasal olarak panel üzerinden görmemizi ve yangına daha kısa sürede ulaşmamızı sağlar. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 1 Çevrime toplam 125 adresli cihaz bağlanabilir.

Tekrarlama Paneli - JUNIOR-MINI-REP

MINI REP Adreslenebilir Tekrarlama Paneli J-NET-SP ve SPX serisi tüm adresli paneller için, merkez ve saha panellerine gitmeden, önceden belirlenen yerlere monte edilerek, uzaktan izleme sağlar. Böylelikle bu tekrarlama panellerinden yangın mahalini çok daha erken görmemizi ve yangına daha kısa sürede ulaşmamızı sağlar.

 

Tekrarlama Paneli - J-NET-EN54-REP

J-NET-EN54 REP Adreslenebilir Tekrarlama Paneli J-NET-EN54 serisi tüm adresli paneller için, merkez ve saha panellerine gitmeden, önceden belirlenen yerlere monte edilerek, uzaktan izleme sağlar. Böylelikle bu tekrarlama panellerinden yangın mahalini çok daha erken görmemizi ve yangına daha kısa sürede ulaşmamızı sağlar. Adresli panellerdeki tüm yangın, hata, arıza ve alarm gibi olayları aynı şekilde bu panelde de izleyebilr ve müdahale edebiliriz.

Analog Adresli Yangın Algılama Kontrol Paneli - J-NET -SC SERİSİ
J-NET-SC 4 ve 13 Çevrimli adreslenebilir tipte imal edilmiş Yangın Algılama Panelidir. Yangın anında, yangının hangi bölgeden geldiğini noktasal olarak panel üzerinden görmemizi ve yangına daha kısa sürede ulaşmamızı sağlar. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 1 Çevrime toplam 125 adresli cihaz bağlanabilir. Panele Global marka adresli cihazlar bağlanabilir. Paneller arası network yapılabilir.

Sub - İlaveli Adresli Yangın Kontrol Paneli - J-NET - SPX SERİSİ
J-NET-SPX Adreslenebilir 1 , 3 , 4 , 6 , 7 ve 9 Çevrimli Yangın Saha Paneli, çevrim sayısının çok fazla olduğu yerler için ilave olarak J-NET-SC serisi paneller ile network olarak çalışır ve network ağı sayesinde merkez panelden yangın mahalini görmemizi ve yangına daha kısa sürede ulaşmamızı sağlar. Adresli yangın paneli çevrim kablosunun panelden çıkarak tüm adresli cihazları dolaşması ve tekrar panele geri gelmesi prensibi ile çalışır. 1 Çevrime toplam 125 adresli cihaz bağlanabilir. Panele Global marka adresli cihazlar bağlanabilir. Paneller arası network yapılabilir.

Adresli Optik Duman Dedektörü - GFE-AD-S

Adreslenebilir tipte üretilen, Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinde kullanılan, geniş bir alanda yavaş ve içten yanan yangınlara karşı erken uyarı verme amacıyla dizayn edilen, 12-35V aralığında çalışabilen, adresli yangın algılama paneline bağlanan, adreslenebilir optik etkili adreslenebilir yangın algılama dedektörüdür.

Adresli Isı+Isı Artış Hızı Dedektörü - GFE-AD-H
Adreslenebilir tipte üretilen, Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinde kullanılan, ortamdaki ani sıcaklık artışlarına ve önceden belirlenen bir sıcaklık seviyesine karşı duyarlı, 12-35V aralığında çalışabilen, adresli yangın algılama paneline bağlanan, adreslenebilir Sıcaklık Artış ve Sabit Sıcaklık etkili adresli yangın algılama dedektörüdür.

Adresli Optik+Isı+Isı Artış Hızı Dedektörü - GFE-AD-SH
Adreslenebilir tipte üretilen, Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinde kullanılan, geniş bir alanda yavaş ve içten yanan ve ortamdaki ani sıcaklık artışlarına ve önceden belirlenen bir sıcaklık seviyesine karşı duyarlı, 12-35V aralığında çalışabilen, adresli yangın algılama paneline bağlanan, adreslenebilir Optik Duman ve Sıcaklık Artış ve Sabit Sıcaklık etkili adresli yangın algılama dedektörüdür.

Adresli Yangın İhbar Butonu - GEYIB
Adresli Yangın Alarm Butonu, adresli sistemlerde kullanılan erken uyarı vermek amacıyla dizayn edilen bir cihazdır. Kırmızı renkte imal edilmiştir. Üzerinde alarm anında yanan bir kırmızı led vardır. Plastik ve cam?dan yapılmış buton üzerinde bulunan ve alarm anında basılan bölmesi ile alarm verdirilmektedir.

   
   
   Vuralsan Yangın Söndürme Sistemleri & Danışmanlığı San. Tic. Ltd. Şti.