HİZMETLERİMİZ


KEŞİF :  
Yapının  yangın ihbar ve söndürme sistemleri konusunda ki eksiklerini ve neye ihtiyacı olduğunu Yangından Korunma Yönetmeliği uyarınca tespit ederek müşterimizi bilgilendirmek ve yapıya en uygun ürünlerin seçilmesini sağlamak.

DANIŞMANLIK:
Yapının risk sınıfının belirlenmesi, herhangi bir yangın durumu için senaryo oluşturulması, yapıya uygun ihbar ve söndürme sisteminin seçilmesi, yangına karşı alınması önlemler konusunda müşterilerimize üst düzey bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

PROJELENDİRME: Müşterilerimizin yapılarında kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman kadromuzla, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

MALZEME TEDARİĞİ: Yangın söndürme ve ihbar sistemleri  ekipmanlarını , uluslar arası standartalara uygun üretim yapan ve ülkemizde temsilcilikleri bulunan, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslar arası firmalardan ve yine aynı şekilde sektöründe isim yapmış yerli üretici firmalardan  sağlanmaktayız.

SÜPERVİZÖRLÜK:  Yangın söndürme ve ihbar sistemleri  ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

MONTAJ VE UYGULAMA: Malzemesini temin ettiğimiz ve belirli bir tecrübe ve uzmanlık gerektiren yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

DEVREYE ALMA: Montajını yaptığımız yangın söndürme ve ihbar sistemleri, tecrübeli personelimiz tarafından, devreye alma ve test prosedürleri uygulanarak, ve sistemler çalışır halde müşterimize teslim edilir.

SÖZLEŞMELİ BAKIM: Kurmuş olduğumuz yangın söndürme ve ihbar  sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışabilmesi için, sözleşmeye bağlı periyodik bakım hizmeti sunmaktayız.

images